Nyhetsbrev

Kontakta oss

Vänd dig till våran kundservice eller kontakta närmaste terminal för lokal service.

Bifogade filer



📞 Kundservice
  • 📞 010 - 1989 200 Kundservice Södra Sverige (inkl. Dalarna & Gävleborg)
  • 📞 0920 - 24 11 00 Kundservice Norra Sverige
    (Västernorrland/Jämtland/Norr & Västerbotten)

Reklamationer


Reklamationer
reklamationer@bussgods.se

Efterkrav


Efterkravsfrågor - Södra Sverige
Margaretha Frisk
📞 010 - 19 89 210
margaretha.frisk@bussgods.se
Efterkravsfrågor - Jämtland

💻 Kontakt sker via e-post
jamtland@bussgods.se
Efterkravsfrågor - Västernorrland
Peo Salomonsson
📞 060 - 55 35 36
peo.salomonsson@bussgods.se
Efterkravsfrågor - Västerbotten
Annika Westermark
📞 090 - 70 65 04
annika.westermark@bussgods.se
Efterkravsfrågor - Norrbotten

💻 Kontakt sker via e-post
efterkrav.norrbotten@bussgods.se

Administration & Ekonomi


Fakturafrågor - Södra Sverige
Margaretha Frisk
📞 010 - 19 89 210
margaretha.frisk@bussgods.se
Fakturafrågor - Jämtland

💻 Kontakt sker via e-post
jamtland@bussgods.se
Fakturafrågor - Västernorrland

💻 Kontakt sker via e-post
fakturafragor@bussgods.se
Fakturafrågor - Västerbotten
Annika Westermark
📞 090 - 70 65 04
annika.westermark@bussgods.se
Fakturafrågor - Norrbotten

💻 Kontakt sker via e-post
norrbotten@bussgods.se

Säljare


Säljare Södra Sverige
P-O Lindgren
📞 010-19 89 201
po.lindgren@bussgods.se
Säljare Södra Sverige
Amanda Albinsson
📞 010-19 89 205
amanda.albinsson@bussgods.se
Säljare Västerbotten
Magnus Ersson
📞 090 - 70 65 12
magnus.ersson@bussgods.se

Ledning


VD - Västerbotten
Niclas Strandberg

niclas.strandberg@bussgods.se
VD - Västernorrland
Maria Söderlund Lärkfors

maria.larkfors@bussgods.se
Bussgodschef - Jämtland
Carina Kälvedal

carina.kalvedal@bussgods.se
Bussgodschef - Norrbotten
Nina Collin

nina.collin@bussgods.se
Driftchef - Södra Sverige
Per Axelsson

per.axelsson@bussgods.se