Nyhetsbrev

Kontakta oss

📞 Telefon
 010 - 19 89 200
✉ E-post
Bussgods Södra Sverige: fraktinfo@bussgods.se
Bussgods Norrbotten: norrbotten@bussgods.se

Reklamationer


Reklamationer
reklamationer@bussgods.se

Efterkrav


Efterkravsfrågor - Södra Sverige
Margaretha Frisk
📞 010 - 19 89 210
margaretha.frisk@bussgods.se
Efterkravsfrågor - Jämtland

💻 Kontakt sker via e-post
jamtland@bussgods.se
Efterkravsfrågor - Västernorrland
Peo Salomonsson
📞 060 - 55 35 36
peo.salomonsson@bussgods.se
Efterkravsfrågor - Västerbotten
Annika Westermark
📞 090 - 70 65 04
annika.westermark@bussgods.se
Efterkravsfrågor - Norrbotten
Annica Enqvist
💻 Kontakt sker via e-post
efterkrav.norrbotten@bussgods.se

Administration & Ekonomi


Fakturafrågor - Södra Sverige
Margaretha Frisk
📞 010 - 19 89 210
margaretha.frisk@bussgods.se
Fakturafrågor - Jämtland

💻 Kontakt sker via e-post
jamtland@bussgods.se
Fakturafrågor - Västernorrland

💻 Kontakt sker via e-post
fakturafragor@bussgods.se
Fakturafrågor - Västerbotten
Annika Westermark
📞 090 - 70 65 04
annika.westermark@bussgods.se
Fakturafrågor - Norrbotten
Annica Enqvist
💻 Kontakt sker via e-post
norrbotten@bussgods.se

Säljare


Säljare Södra Sverige
P-O Lindgren
📞 010-19 89 201
po.lindgren@bussgods.se
Säljare Södra Sverige
Amanda Albinsson
📞 010-19 89 205
amanda.albinsson@bussgods.se
Säljare Västerbotten
Magnus Ersson
📞 090 - 70 65 12
magnus.ersson@bussgods.se

Ledning


VD - Västerbotten
Niclas Strandberg
niclas.strandberg@bussgods.se
VD - Västernorrland
Maria Söderlund Lärkfors
maria.larkfors@bussgods.se
Bussgodschef - Jämtland
Carina Kälvedal
carina.kalvedal@bussgods.se
Tf. Bussgodschef - Norrbotten
Magnus Brevemark
magnus.brevemark@bussgods.s
Driftchef - Södra Sverige
Per Axelsson
per.axelsson@bussgods.se